ZAPISY ONLINE

Minecraft: Misja Matematyka

TERMINY

środy 17:15-18.45

CZAS TRWANIA

90 minut

CZĘSTOTLIWOŚĆ

12 cotygodniowych spotkań

WIEK DZIECKA

od 6 do 12 lat

FORMA ZAJĘĆ

grupowe

PROGRAM ZAJĘĆ

LICZEBNOŚĆ GRUP

10-12 uczestników
/ dwóch trenerów

KOSZT

870 zł/dziecko

Minecraft to świat złożony z sześcianów, w którym znajomość podstaw matematykijest niezbędna do przetrwania. Na zajęcia zapraszamy wszystkich początkujących graczy (6-12 lat). Będziemy uczyć się mnożyć i dzielić podczas craftowania, obliczać pola powierzchni budowanych domów, rozpoznawać rodzaje brył, a przede wszystkim rozgrzewać nasze zdolności do logicznego myślenia aby móc w przyszłości rozpocząć przygodę z programowaniem.

Starożytna cywilizacja pozostawiła Minecraftowym śmiałkom 10 matematycznych zagadek. Czy zdołają rozwiązać je wszystkie i zdobyć skarb Pitagorasa? Zajęcia prowadzone zarówno w trybie offline (praca z podręcznikiem, zadania do rozwiązania, wprowadzenie kluczowych zagadnień) jak i w świecie gry (mapy edukacyjne, gra na serwerze). Program dostosowany do potrzeb dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z grą Minecraft.

Jak się zapisać? INFO
Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem TEL: (22) 861-31-30 (do 32) lub poprzez platformę elektroniczną.
ZAMÓW ONLINE
Opinie o naszych zajęciach
Zajęcia aktorskie z Pawłem Delągiem to niesamowite przeżycie dla dziecka, które z pewnością przełoży się na jego rozwój artystyczny i...
2017-03-13T11:54:16+00:00
Zajęcia aktorskie z Pawłem Delągiem to niesamowite przeżycie dla dziecka, które z pewnością przełoży się na jego rozwój artystyczny i emocjonalny. Polecam zajęcia z Pro Futuro.