Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Partnerzy – Innovation Pro Futuro Warszawa
SZKOŁY PRO FUTURO

Partnerzy Innovation Pro Futuro

Oto instytucje, które aktywnie wspierają naszą inicjatywę. Dzięki nim, dzieci, dorośli oraz nauczyciele, mają jeszcze większe możliwości rozwoju.

Centrum Języków Romańskich w Łodzi

Szkoła języków obcych

CJR stawia sobie za cel propagowanie języków romańskich poprzez naukę na wszystkich poziomach zaawansowania, doskonalenie znajomości języków, osiąganie bardzo dobrych rezultatów w maksymalnie krótkim czasie.

Instytut Nowoczesnej Edukacji

Fundacja

Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji jest organem prowadzącym dla ośrodka doskonalenia nauczycieli, który zajmuje się organizacją szkoleń dla nauczycieli. Ponadto Fundacja realizuje szereg programów, m.in. Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli, Cyfrowa Szkoła, Geofizyka w Szkole, Języki Obce, Żywa Edukacja, które mają na celu rozwijanie pozytywnych postaw, zainteresowań oraz wyobraźni dzieci i młodzieży.

TELC

Language tests

Dostawca testów językowych w oparciu o międzynarodowe standardy zgodnie z najnowszymi wytycznymi rady europy i komisji europejskiej.

Uczelnia Korczaka

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

Szkoła założona w 1993 r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 1993 r., to jedna z najdłużej istniejących niepublicznych uczelni humanistycznych w Polsce.

Pro Futuro

Szkoła podstawowa realizująca innowacyjne projekty

Prywatna szkoła podstawowa na warszawskim Bemowie, wyróżniająca się innowacyjnym programem edukacyjnym opartym o najnowsze badania z dziedziny psychologii i neuropsychologii.