ZAPISY ONLINE

Mindfulness (trening uważności) oraz Sensorki (integracja sensoryczna)

Program Mindfulness w szkole .b Fundamenty jest owocem współpracy nauczycieli z doświadczeniem w praktyce uważności z naukowcami. W większości szkół zajęcia z uważności skierowane są zarówno do dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Najbardziej popularny jest program .b  dla uczniów w wieku 6-10 lat oraz 11-14 lat.

czytaj więcej o mindfulness<-

Umysł ludzki jest miejscem, w którym znajduje się wiedza. Powstaje ona w wyniki zmysłowych doznań. Postrzeganie zmysłowe stanowi podstawę rozumienia, rozwoju i uczenia. Dzieci już od narodzin doświadczają swojego otoczenia i rozumieją je dzięki swoim zmysłom – oddychają, czują, poruszają się, wąchają, smakują, patrzą i słuchają. Zmysły dostarczają informacji o otoczeniu, budując podstawową wiedzę dzieci, która wpływa na ich zachowanie i reakcje.

czytaj więcej o Sensorkach<-

Jak się zapisać? INFO
Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem TEL: (22) 861-31-30 (do 32) lub poprzez platformę elektroniczną.
ZAMÓW ONLINE
Opinie o naszych zajęciach
Zajęcia aktorskie z Pawłem Delągiem to niesamowite przeżycie dla dziecka, które z pewnością przełoży się na jego rozwój artystyczny i...
2017-03-13T11:54:16+00:00
Zajęcia aktorskie z Pawłem Delągiem to niesamowite przeżycie dla dziecka, które z pewnością przełoży się na jego rozwój artystyczny i emocjonalny. Polecam zajęcia z Pro Futuro.