Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Nauka tańca Lambada Zouk Solo – Innovation Pro Futuro Warszawa
SZKOŁY PRO FUTURO

Nauka tańca Lambada Zouk Solo

TERMINY

do uzgodnienia

CZAS TRWANIA

do uzgodnienia

CZĘSTOTLIWOŚĆ

do uzgodnienia

FORMA ZAJĘĆ

do uzgodnienia

LICZEBNOŚĆ GRUP

do uzgodnienia

KOSZT

do uzgodnienia

Przez wiele lat lambada królowała na brazylijskich parkietach. Przestała być popularna dopiero w drugiej połowie lat 90. Wtedy to szybka i energiczna lambada brazylijska zaczęła przekształcać się w inny rodzaj tańca, znany dzisiaj jako zouk brazylijski.

Zouk to styl muzyczny i taneczny (dużo wolniejszy od lambady) pochodzący z wysp karaibskich.

Brazylijczycy zaczęli używać muzyki zouk, aby tańczyć lambadę. Poprzez zastosowanie wolniejszego tempa z rytmu zouk, powstał nowy styl tańca, znany dziś jako zouk brazylijski lub lambada zouk.

Do dzisiaj zouk brazylijski jest modny i znany nie tylko w Brazylii, ale również stał się bardzo popularny na całym świecie wśród tancerzy parowych – miłośników tańców latynoamerykańskich.

Zajęcia zouk solo są to zajęcia solo dla Pań, bardzo zmysłowe i spokojne, gdzie pracujemy nad stylingiem damskim i sensualnością w tańcu.

Zajęcia składają się z rozgrzewki i obywania się z rytmem zouk brazylijskiego, pracą nad izolacjami ciała oraz koordynacją ruchu, nauki kroków i figur, układu tanecznego oraz cool down.