Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Zajęcia językowe – Innovation Pro Futuro Warszawa
SZKOŁY PRO FUTURO
Celem Centrum Edukacyjnego Innovation-Pro Futuro JĘZYKI jest uczyć praktycznych umiejętności językowych, poznawać kulturę krajów i rozbudzać pasje.

Definiujemy indywidualny profil uczenia się.

Stosujemy nowatorskie programy nauczania wykorzystując wiedzę oraz metodykę nauczania języków obcych.

UCZYMY PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI

Zajęcia językowe w CENTRUM EDUKACYJNYM INNOVATION-PRO FUTURO to praktyczna znajomość, a nie tylko zajęcia z gramatyki. Przygotowujemy naszych słuchaczy – Dzieci i Dorosłych – do funkcjonowania w innym wymiarze językowo-kulturowym i wiemy, że w opanowaniu języka obcego oprócz przyswojenia wiedzy, bardzo ważne są  praktyczne umiejętności językowe.

ZGODNIE Z EUROPEJSKIM SYSTEMEM KSZTAŁCENIA

Podczas projektowania procesów nauczania języka kierujemy się wizją efektu końcowego, czyli znajomością języka na danym poziomie, zgodnie z Europejskim Systemem Kształcenia Językowego.

STWARZAMY DOSKONAŁE ŚRODOWISKO DO ROZWOJU DZIECKA I OSOBY DOROSŁEJ

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że połączenie samoświadomości mocnych stron uczącego się wraz z przyjaznym środowiskiem nauczania przynosi znakomite wyniki.Znana powszechnie bariera językowa znika, a uczący chętnie posługują się językiem, który staje się narzędziem komunikacji.

DO ZAJĘĆ WPROWADZAMY METODĘ PRACY ZWANĄ TUTORINGIEM

Podczas zajęć stosujemy najnowsze technologie informatyczne w nauczaniu używając między innymi tablic interaktywnych, dostępu do internetu, żywych autentycznych materiałów językowych.Wprowadzamy metodę pracy zwaną tutoringiem. Jest to proces współpracy, który w naszym przekonaniu i bazując na wieloletnim doświadczeniu jest niezwykle skuteczny i niezbędny w pracy nad językiem.

W NASZYM CENTRUM ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GRUPACH LUB INDYWIDUALNIE

Podczas indywidualnych spotkań, w atmosferze dialogu i szacunku, tutor wspiera oraz rozwija umiejętności językowe, zwłaszcza na poziomie fonetycznym.Opieka Metodyka gwarantuje uczącym się dobór odpowiednich metod, form zajęć oraz nakreśla indywidualną ścieżkę rozwoju.

W przypadku dzieci, Rodzic otrzymuje systematyczne informacje dotyczące postępów w nauce dziecka.

KONKURSY I CERTYFIKATY

Dla osób chętnych umożliwiamy i przygotowujemy do udziału w konkursach, olimpiadach oraz Europejskim Egzaminie TELC.Po zakończeniu danego cyklu uczenia się, uczący się otrzymuje potwierdzenie osiągniętego poziomu lub przystępuje do sesji egzaminacyjnej TELC.