ZAPISY ONLINE

O Innovation Profuturo

Centrum Innovation Pro Futuro to miejsce inspiracji i spełniania rozwojowych marzeń na mapie Warszawy - niezwykłe tak jak niezwykła jest Szkoła Pro Futuro.

Od 25 lat  prowadzona  jest w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą uczącego się mózgu i potrzeb rozwojowych  dzieci. To sprawia , że Pro Futuro wytycza ścieżki nowoczesnej , zindywidualizowanej edukacji. W oparciu o doskonałą kadrę : coachów ,tutorów, nauczycieli pasjonatów powstało miejsce ,w którym dzieci , młodzież ,dorośli  w różnym wieku  mogą rozwijać swoje pasje , umiejętności , poszukiwać spełnienia w tematach dawnych, często  niespełnionych pasji. Tworzymy małe kameralne grupy lub pracujemy indywidualnie , w zależności od tematu i potrzeb.

Zajęcia językowe, sportowe, muzyczne , nauki gry na instrumentach , kreatywne ,minecraft ,sobotnie kluby odkrywców, sobotnia szkoła odkrywania świata przez zmysły, wieczory muzyczno- poetyckie  realizowane w różnych językach świata, coaching rodzicielski i wykłady dla „dość dobrych Rodziców”, tutoring dla młodzieży to wszystko elementy szerokiej oferty , w której można odnaleźć  swoją ścieżkę popołudniowego czy sobotniego poszukiwania i rozwoju pasji i talentów.

Jak się zapisać? INFO
Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem TEL: (22) 861-31-30 (do 32) lub poprzez platformę elektroniczną.
ZAMÓW ONLINE
Opinie o naszych zajęciach
Zajęcia aktorskie z Pawłem Delągiem to niesamowite przeżycie dla dziecka, które z pewnością przełoży się na jego rozwój artystyczny i...
2017-03-13T11:54:16+00:00
Zajęcia aktorskie z Pawłem Delągiem to niesamowite przeżycie dla dziecka, które z pewnością przełoży się na jego rozwój artystyczny i emocjonalny. Polecam zajęcia z Pro Futuro.