Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Francja – Innovation Pro Futuro Warszawa
SZKOŁY PRO FUTURO

Południe Francji

Proponujemy kurs języka francuskiego oraz pozostałych języków romańskich w średniowiecznym klimacie miasta Narbonne. W okolicy czeka na Państwa wiele atrakcji, które na prośbę Słuchaczy mogą zostać włączone do programu wyjazdu; są to między innymi:

  • afrykański rezerwat (safarii) o powierzchni 300 haq z ponad 3,5 tysiącami zwierząt
  • szlak zamków Cathares
  • szlak górami Corbieres
  • opactwo Fontfroide
  • kanał południowy o łącznej długości 240 km łączący Toulouse (od 1996r. Wpisany jako dziedzictwo światowe Unesco)
  • Andora, Barcelona
  • Terra Vinea (piwnice winnicy Corbieres) – możliwość zwiedzania grot wraz z degustacją
  • stawy hodowlane małży i ostryg.

Miasteczko, w którym odbywają się zajęcia położone jest blisko morza. Jest to swoista oaza. Znajdziecie tam Państwo właściwie wszystko: góry, morze, piękne plaże, słońce, winnice, gaje oliwne etc.

Kurs języka francuskiego obejmuje 20 godzin zajęć grupowych lub 10 indywidualnych w tygodniu. Lekcje prowadzone są przez Francuzów z doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego.

Terminy kursów

Kursy dostępne są przez cały rok.
Zajęcia zaczynają się zawsze w poniedziałki.

Cena zawiera:

Przelot w dwie strony ( do Barcelony i z powrotem ), dojazd do Roquefort, zakwaterowanie ze śniadaniem, kurs językowy, materiały dydaktyczne, opiekę i organizację wyjazdu , konsultacje i korespondencja ze Szkołą.

Istnieje możliwość: zwiększenia ilości zajęć, zorganizowania dojazdu we własnym zakresie, zorganizowania tylko pobytu.

Uwagi dodatkowe:

Wyżywienie we własnym zakresie (oprócz śniadań). Istnieje możliwość skorzystania z aneksu kuchennego. Liczne festyny, wystawy i dodatkowe spotkania z artystami. W tym miejscu zawsze i wyłącznie posługujecie się Państwo językiem francuskim. Uwaga: z przyczyn niezależnych od organizatora cena może ulec zmianie.